GRAD LUDBREG

Trg Svetog Trojstva 14
42230 Ludbreg

Telefon:42/420-200
Telefax:042/420-206

OIB: 84947290034

GRADONAČELNIK GRADA LUDBREGA

Dubravko Bilić
tel. 042/420-200
e-mail: dubravko.bilic@ludbreg.hr

ZAMJENICA GRADONAČELNIKA GRADA LUDBREGA

Renata Potočnik
tel.042/420-200
e-mail: renata.potocnik@ludbreg.hr

UPRAVNI ODJEL  ZA  FINANCIJE I KOMUNALNI SUSTAV


PROČELNICA

Irena Kučina, dipl.oec.
tel.042/420-203
e-mail:irena.kucina@ludbreg.hr

ODSJEK  ZA  FINANCIJE  I  PRORAČUN

fax:042/810-757

Voditelj Odsjeka

Josip Horvat,dipl.oec.
tel.042/420-212
e-mail:josip.horvat@ludbreg.hr

Referentica– samostalni knjigovođa

Anica Kolak
tel.042/420-209
e-mail:anica.kolak@ludbreg.hr

Referentica za financije

Ljiljana Gložinić
tel.042/420-210
e-mail:ljiljana.glozinic@ludbreg.hr

Referentica  za računovodstvo

Ana Grgec
tel.042/420-210
e-mail:ana.grgec@ludbreg.hr

ODSJEK ZA KOMUNALNI SUSTAV, URBANIZAM I IMOVINU

 fax:042/420-217

 Voditelj Odsjeka:

Darko Rak,mag.iur.
tel.042/420-214
e-mail:darko.rak@ludbreg.hr

 Viši stručni suradnik za prostorno uređenje i graditeljstvo

Robert Tkalec,struč.spec.ing.aedif.
tel.042/420-217
e-mail:robert.tkalec@ludbreg.hr

Stručni suradnik za prostorno uređenje i graditeljstvo

Ivan Filipašić, bacc.ing.aedif.
tel.042/420-215
e-mail:ivan.filipasic@ludbreg.hr

Stručni suradnik za komunalno i prometno redarstvo

Perica Horvat,bacc.admin.publ.
tel.042/420-216
e-mail:perica.horvat@ludbreg.hr

Stručna suradnica za poljoprivredno i komunalno redarstvo

Mirjana Zmaić, bacc.ing.agr.
tel.042/420-216
e-mail:mirjana.zmaic@ludbreg.hr

Referentica za upravne komunalne poslove

Anica Makar
tel.042/420-211
e-mail:anica.makar@ludbreg.hr

ODSJEK  ZA  JAVNU  NABAVU  I  KOMUNALNE  INVESTICIJE

Viši savjetnik za javnu nabavu i komunalne investicije

Darko Crnković, dipl.oec.
tel.042/310-094
e-mail:darko.crnkovic@ludbreg.hr

 

UPRAVNI ODJEL ZA RAZVOJNE PROJEKTE, DRUŠTVENE  DJELATNOST I LOKALNU  SAMOUPRAVU

 

PROČELNICA

Erina Stančin,mag.iur.
tel. 042/420-219
e-mail:stancin.erina@ludbreg.hr

ODSJEK  ZA  RAZVOJNE  PROJEKTE, PODUZETNIŠTVO I TURIZAM

Voditeljica Odsjeka:

Josipa Grđan, dipl.oec,.
tel.042/420-207
e-mail:josipa.grdjan@ludbreg.hr

Savjetnica za poduzetništvo i turizam

Mateja Margić,mag.oec.
tel.042/420-224
e-mail:mateja.margic@ludbreg.hr

Viša stručna suradnica za poduzetništvo i turizam

Melanija Struški,str.spec.oec.
tel.042/420-224
e-mail:melanija.struski@ludbreg.hr

Viša savjetnica za razvojne projekte

Petra Međimurec,dipl.politolog
tel.042/420-208
e-mail:petra.medjimurec@ludbreg.hr

Viša stručna suradnica za rad na projektu

Nikolina Nemec, mag. sociologije i mag.edukacije sociologije
tel.042/420-224
e-mail:nikolina.nemec@ludbreg.hr

ODSJEK  ZA  DRUŠTVENE  DJELATNOSTI  I  SOCIJALNU SKRB

Voditeljica Odsjeka:

Svjetlana Horvatić, mag.oec.
tel.042/420-225
e-mail:svjetlana.katalenic@ludbreg.hr

Viša stručna suradnica za društvene djelatnosti i socijalnu skrb – stručno osposobljavanje

Nikolina Topolko,mag.iur.
tel.042/420-204
e-mail:nikolina.topolko@ludbreg.hr

ODSJEK  ZA  LOKALNU SAMOUPRAVU I OPĆE POSLOVE

Voditeljica Odsjeka:

Mirjana Balažinec,upr.pravnica
tel.042/420-205
e-mail:mirjana.balazinec@ludbreg.hr

Referentica – administrativna tajnica

Marta Mezga
tel.042/420-204
e-mail:marta.mezga@ludbreg.hr

Referentica – tajnica za poslove gradonačelnika i zamjenika gradonačelnika

Tina Novak
tel.042/420-200
e-mail:tina.novak@ludbreg.hr

Namještenice – spremačice,dostavljačice

Gordana Cindori
Ivana Mesec