Udruga “Žene u borbi protiv raka dojke – Narcisa Ludbreg” organizira izložbu ručnih radova Marije Rešetar. Otvorenje izložbe bit će u petak 4. ožujka u POU “Dragutin Novak” s početkom u 18 sati.
Marija Rešetar članica je udruge Narcisa Ludbreg. Samouki je umjetnik u ručnim radovima, više je puta izlagala svoje unikatne umjetničke radove te je dobitnica nagrade “Poljsko cvijeće”.
Na ovoj će izložbi biti predstavljeni radovi nastali od rane mladosti pa do današnjih dana s ciljem da se pokaže razvojni put autorice od najjednostavnijih radova pa do vrlo složenih kao što su tapiserije, makrame, heklanje svih vrsta čipke i drugo.
Ova je izložba ujedno i poklon članicama i ženama ludbreškog kraja povodom Međunarodnog dana žena koji se obilježava 8. ožujka.